Vďaka všetkým, ktorí sa zapojili do procesu tvorby prihlášky, programu a partnerstiev.

Národné organizácie: 5
Samosprávy: 25
Organizácie z Hlohovca: 49
Hlohovčania a priatelia Hlohovca: 138
Európske mestá zapojené do programu: 23
Európske organizácie zapojené do programu: 15 
Európski a slovenskí inšpirátori: 70 

Národné a mestské organizácie

Samosprávy

Bojničky, Červeník, Dolné Otrokovce, Dolné Trhovište, Dolné Zelenice, Dvorníky, Horné Otrokovce, Horné Trhovište, Horné Zelenice, Jalšové
Kľačany, Koplotovce, Madunice, Merašice, Pastuchov, Ratkovce, Sasinkovo, Siladice, Tekolďany, Tepličky, Trakovice, Žlkovce
Mesto Leopoldov, Mesto Piešťany, Trnavský samosprávny kraj

Európske mestá 

Hlohovčania a priatelia Hlohovca zapojení do prihlášky

Antonín Marek, Bačkádyová Anna, Bajtalová Kristína, Balaga Daniel, Bečarovičová Ľubomíra, Bielik Ján, Blšťák Matúš, Borčányová Lívia, Borovský Tomáš, Brestovanská Stanislava, Brestovanský Brian, Brešťanská Katarína, Bukovanová Katarína, Cvechová Dagmara, Čečetková Iveta, Černá Kamila, Daniška Jozef, Drgoň Miloslav, Duchoň František, Duráková Simona, Dvoran Peter, Erben Karol, Fergusson Erika, Filip Andrej, Fulierová Jana, Gaál Oskar, Gajarský Tomáš, Gažová Lívia, Görög Daniel, Gregor Lisa, Gregor Ľubo, Hadvigová Juliana, Halásová Lucia, Halmo Roman, Hanáková Gabriela, Hanáková Zuzana, Hesko Jozef, Hesko Lukáš, Hodúlová Kristína, Hrabovská Radka, Hrabovský Ľuboš, Hrinková Siebenstichová Zuzana, Hromada Adrián, Hromadová Annamária, Chalányová Soňa, Chmela Peter, Chudá Martina, Chylík Adam, Janček Vlado, Ježík Marián, Kamenčík Marián, Kamenčík Stanislav, Kamendyová Ingrid, Karnet Bosáková Monika, Karnet Róbert, Klostermannová Lívia, Kmeť Jakub, Kojnok Arnold, Kolišťanik Peter, Kollárová Dana, Kolár Miro, Komarňanská Jana, Kováčiková Alena, Kováčová Lucia, Kováčová Martina, Kramár Tomáš, Krišková Emma, Kršáková Lucia, Kurinec Marián, Kuruc Alexandra, Kuruc Peter, Kvasňovská Nadežda, Lavagnini Gloria Veronica, Le Van Alan, Libant Michal, Loskotová Lucia, Lukačovič Adam, Lukačovič Matúš, Magulicová Zdenka, Machovec Dávid, Marek Jankovič, Marek Levčík, Martinkovič Marián, Matyasovszký Pavol, Mičková Oľga, Milan Viktor, Minarovská Karin, Mingaleev Marat, Moder Ľudovít, Moravcová Iveta, Moravčíková Marta, Moravčíková Veronika,  Múdra Vaňková Miroslava, Nikodémová Oľga, Nižňanský Viktor, Nosková Zuzana, Papalová Katarína, Pavelka Ivan, Pekarovič Tomáš, Pisarčíková Nikola, Petrík Karol, Pintérová Simona, Pisarčíková Nikola, Polák Tomáš, Potocká Jana, Rybová Eva, Selnekovič Július. Sobotovičová Dana, Struhár Ladislav, Střelec Jozef, Střelec Pavol, Svetlík Jakub, Šabo Jozef, Ščasný Mário, Šebestová Anna Mária, Šimon Petr, Šiška Juraj, Šťastný Róbert, Tassy Martin, Tomašoviš Anton, Tupý Bystrík, Turzová Katarína, Tutura Pavol, Tvrdý Dominik, Urminský Dávid, Urminský Jozef, Valachová Slavomíra, Vašková Martina, Vaverková Miroslava, Viselková Eva, Vladovičová Terézia, Vozárová Mária, Vyskočová Soňa, Začko Martin, Začko Miroslav, Zelenay Matej, Zmeček Andrej, Žampachová Jana, Žažová Zuzana

Hlohovské organizácie zapojené do procesu prihlášky

"Ja sám", o.z., Apoštolská cirkev na slovensku - zbor Hlohovec, Bazenprojekt, Bétel, o.z., Cd Karolko s.r.o., Cech vinárov Hlohovecka, o.z., Centrum voľného času Dúha, Cyklisti z okolia Hlohovca, Detský folklórny súbor Inovček, Divadlo fľoč - fraštácka ľahkovážna ochotnícka činohra, Dobré veci Elky Fulierovej, o.z., Dobrovoľné väzenské spoločenstvo Dismas, Dolnopovažské združenie – talent a láska pramene v tradičnej kultúre, Dozor HC, o.z., Elokované pracovisko fraštacká, materská škola nabrezie, Espinta, o.z., Fraštačania o.z., Fsk Šulekovo z Hlohovca, Gymnázium Ivana Kupca, Harmónia - zariadenie pre seniorov, Hlohovec, Humanus, nezisková organizácia,  Iniciatíva odložení v meste, Komunálne, výskumné a poradenské centrum, o.z., Komunitný domov Esther, Maker Space, Materská škola Hollého, Materská škola Kalinčiakova, Materská škola, Nábrežie 23, MTK Leopoldov, Newageadvertising, Obecný klub Kľačany, o.z., OOCR resort Piešťany, Reedukačné centrum Hlohovec, Región Pondus, o.z., Sašetky, o.z., Šachový klub Zentiva Hlohovec, Škola umeleckého priemyslu, Hlohovec, Xtra slovakia, Základná škola M. R. Štefánika, Základná škola Vilka Šuleka, Základná škola, Podzámska 35, Základná umelecká škola, Zámocký jazdecký klub Hlohovec, Združenie pri 3. ZŠ v Hlohovci, Zš s Mš, Koperníkova 24, Zš sv. Jozefa, Zukovec, o.z.

Zahraniční a domáci inšpirátori

Eva Mair/AT/Bad Ischl//Kris Donaldson/AUS/Insead//Bram De Grieck/BE/De Panne// Geert Vanthuyne/BE/De Panne//Victor Yankov/BG/Plovdiv 2019//Ivo Dimov/BG/ Dimitrovgrad//Jasho Minkov/BG/Dimitrovgrad//Dorian Celcer/CRO/Rijeka 2020// Nino Preložniak/CRO/Varaždin//Sandra Malenica/CRO/Varaždin//Yannis Sakelis/CY/ Paphos//Georgia Doetzer/CY/Paphos 2017//Jiří Kudláček/CZ/Hranice//
Vladimír Juračka/CZ/Hranice//Lene Øster/DK/Aaarhus/2017//Martin Lundsgaard–Leth/ DK/Ikast – Brande//Carsten Jensen/DK/Ikast – Brande//Erni Kask/EE/Tartu/2024// Silvia Binder/ESP/Madrid//Imanol Galdos/ESP/Donostia – San Sebastian// Jaime Otamendi/ESP/Donostia – San Sebastian//Reko Tammi/FI/Saimaallmio/2026 candidate//Anu Anette –Varho/FI/Saimaallmio/2026 candidate//Samu Forsblom/FI/
Oulu/2026 candidate//Henri Turune/FI/Oulu/2026 candidate/Piia Rantala–Korhonen/ FI/Oulu/2026 candidate//Petr Šimon/FI/Tampere/2026 candidate//Philippe Bouvier/ FRA/INREGU//Cécile Finot/Bourduche/FRA/Clermont–Ferrand/2028 candidate// Nico Degenkolb/GER/Nurnberg/2025 candidate//Yannis Koukmas/GR/Elefsina 2021//
Angeliki Lampiri/GR/Elefsina 2021//Kelly Diapouli/GR/Elefsina 2021//Tóth Miklós/ HU/Vészprém/2023//Berecz Mátyás/HU/Eger/2023 candidate//Törőcsik Gábor/HU/ Eger/2023 candidate//Mikróczki Ádám/HU/Eger/2023 candidate//Marilyn Gaughan–
Reddan/IRL/Galway 2020//Patricia Philbin/IRL/Galway 2020//Rosa Tarantino/ITA/ Matera/2019//Claudia Di Perna/ITA/Matera/2019//Ana Kočegarova/LT/Kaunas/2022// Daiva Jeremičienė/LT/Jonava//Kristina Jaskūnienė/LT/Jonava//Aiva Rozenberga/LV/ Riga/2014//Aleksandrs Abramovs/LV/Cesis/2027 candidate//Sarah Caron/LX/ Esch 2022//Philip Lingard/MT/Insead//Oeds Westerhof/NL/Leeuwarden 2018//
Mireille Pallandt/NL/Insead//Jurjen van der Weg/NL/Leeuwarden 2018//Sjoerd Bootsma/NL/LF 2028//Henrik S Dagfinrud/NO/Bodo 2024//Andreia Garcia/PT/Guarda 2027 candidate//Pedro Gadanho/PT/Guarda 2027 candidate//Carlos Chaves Monteiro/ PT/Guarda 2027 candidate//Ştefan Teişanu/RO/Cluj Napoca 2021 candidate//Claudiu Salanță/RO/Turda//Márton Mehes/SLO/Piran candidate 2027//Devor Buinjac/SLO/
Ljublana 2025 candidate//Zora Jaurová/SK/Košice 2013//Michal Hladký/SK/Košice 2013//Svetlana Waradzinová/SK/Academy of performing Arts//Vuk Radulovič/SRB/ Novi Sad 2021//Avakum Kvas/SRB/Irig//Fredrik Lindgren//SWE/Umea 2014// Helen Marriage/UK/Artichoke//Claire McColgan/UK/Liverpool 2008// Sandra Fogarty/UK/Liverpool

Medzinárodné organizácie a municipality

Association Eustachia, SRB//Bad Ischl 2024//Bodo 2024//Cesis Municipality, LA// Culturenext, BG//Dimitrovgrad Municipality, BG//Donostia Kultura, San Sebastian, ESP// Ikast – Brande Bibliothek, DK//INREGU Institute//Kimonos Arts Centre, Paphos, CY// Leeuwarden–Fryslan 2028//Matera Basilicata 2019 Foundation, ITA//Mesto Hranice, CZ// Municipality of Guarda//Municipality of Piran – Pirano, SLO//Nurnberg region 2025 // Oulu 2026 //  P4 – centar za mlade i nezavisnu kulturu Varaždin, CRO//Public Library of Jonava District Municipality, LT//Saimaa–ilmio 2026//Tampere Region 2026// The city of Varaždin, CRO//The town of De Panne, BE

Všetky memorandá na jednom mieste

Nájdite všetky memorandá o spolupráci na jednom mieste v informačnom systéme mesta Hlohovec.                                                                                Pre lepšie vyhľadávanie zadajte do políčka hľadať heslo "Memorandum".